ZASLUŽENO ILI NE? Ceo stadion izviždao sudije, navijači se pitaju da li su bili na svadbi ili na utakmici

Zahvaljujući odličnoj igri, Inđija je u subotu na gradskom stadionu savladala Radnik iz Surdulice rezultatom 2:1. Iz kola u kolo, zeleni igraju sve bolje, a navijači imaju razloga za veliko zadovoljstvo.

Pored najboljeg odigranog poluvremena od početka sezone, utakmicu sa gostima sa juga Srbije obeležio je i momenat na kraju utakmice. Nakon što je završeno aplaudiranje pulenima Srđana Blagojevića, čitav stadion krenuo je da zviždi.

Naime, oni kojima je zelena boja pri srcu, bili su nezadovoljni suđenjem. Sudijska trojka od prvog minuta imala je čudan kriterijum. Gostima je dozvoljena agresivna igra, a u nekoliko navrata napadačima domaćih svirani su faulovi, iako je lopta bila metrima udaljena od njihovih čuvara.

Našima su svirali svaki kontakt. Sudija kao da je dozvoljavao igračima Radnika da se izležavaju po nekoliko minuta dok su vodili. Kada smo mi poveli, konstantno je požurivao naše igrače. Bosančiću je za običan faul dodelio žuti karton, a Prekovića je odmah opomenuo nakon jednog protesta. Mahao je kartonima kao da je na svadbi. Valjda on kao kapiten ekipe treba da bude zaštićeniji?”, kaže nam Goran Nikolić, koji ne krije da je oduševljen igrom zelenih, a razočaran sudijskom trojkom.

Naredni meč Inđija igra sledeće subote kada će gostovati ekipi TSC iz Bačke Topole.

Nakon 5 odigranih kola, Inđija je ostvarila dve pobede uz dva poraza i nerešen rezultat.