SRAMOTA Inđija opljačkana na Marakani, nepostojeći penal i veliki kiks Prekovića pogurali Zvezdu ka pobedi

Fudbaleri Inđije poraženi su na gostovanju Crvenoj zvezdi rezultatom 2:1 u okviru 8. kola LingLong Superlige Srbije.

Uskoro opširnije…

Izabranici Vladana Milojevića do trijumfa su došli nakon sumnjivo dosuđenih penala u 88. i 90. minutu. Oba jedaneasterca realizovao je Milan Pavkov.

Gosti iz Inđije vodili su tokom većeg dela meča, činilo se da će crveno-beli doživeti prvi poraz u sezoni, međutim greška sudije i golmana Inđije uticale su da bude drugačije.

Kod prve situacije Vukanovića je srušen blizu kaznenog prostora, a sudija je procenio da je to penal. Loptu je uzeo Pavkov i pogodio.

Samo dva minuta kasnije velika glupost golmana Prekovića, koji je do tog trenutka branio fenomenalno. Umesto da uhvati loptu, on je pokušao da je primi glavom. Lopta se odbila do Garsije, on je uklizao i srušio ga.

Stojiljković je pokazao na belu tačku, a Pavkov je ponovo pogodio. Do kraja rezultat se nije menjao i Zvezda je pobedila.