Rezervisti Partizana dobili Inđiju, prvenac Tavambe

Rezervni fudbaleri Partizana savladali su tim Inđije 3:2, u prijateljskom meču u Sportskom centru Teleoptik u Zemunu.

Crno-beli su vodili 2:0 na poluvremenu i 3:0 u petom minutu nastavka, da bi gosti ublažili poraz pogocima Darka Lemajića u roku od pet minuta, sredinom drugog perioda igre.

Bila je to zanimljiva trening utakmica između Partizana i Inđije.

U većem delu meča više je to ličilo na prvenstveni meč nego na trening. Dva tima su se nadmetala i pokazala da mogu dosta u ovom trenutku. Domaćin meča je žestoko kažnjavao svaku grešku rivala i već u 49’ je imao kapitalnih 3: 0. Za to vreme gosti su promašili nekoliko izglednih prilika za gol, posebno Nikodijević i Krstanović.

Ulaskom u igru Darka Lemajića igra zeleno belih postaje konkretna, a Dolmagić je bio taj koji je davao ton igri u tim trenucima. Prvo je nad ovim igračen napravljen prekršaj u kaznenom prostoru, a Lemajić je bio siguran sa bele tačke. Posle sjajne asistencije Dolmagića, Lemjić je postigao drugi gol za gosta na ovom meču. Inđija je u samom finišu utakmice mogla i do poravnanja, ali se Živanović nije snašao u otsudnom trenutku pred golom crno belih.

Sudije: Stefanović Milan (glavni).
Pomoćnici: Borović Nikola i Jovčić Jovan (svi Beograd).
Gledalaca: 100.
Strelci: Tawamba 24′, Kosović 29′ i Mihajlović 49′ (Partizan), a Lemajić 67′ (11m) i 72′ (Inđija).
Žuti kartoni: Munir (Partizan) i Bosančić (Inđija).

Partizan: Stevanović Nemanja (62′ Jovičić), Krstić Jovan (1997), Munir, Ćirković (62′ Zlatović), Vranjanin Miloš (1996), Kosović (46′ Jovanović), Ilić, Mihajlović (62′ Nović), Marjanović, Đuričković, Tawamba (32′ Đilas).

Klupa: Jovičić, Božinov, Đilas, Zlatović (1998), Jovanović Strahinja (1999), Nović (2000).

Trener: Radoje Smiljanić

Inđija: Stanivuković, Marković, Simunović, Lalić, Dolmagić, Todić, Vujasin, Bosančić, Nikodijević, Kovačević, Krstanović.

Igrali su još: Bajić, Mrđa, Živanović, Todorović, Bičkej, Ilić, Banjac, Ivanović, Lemajić.