Novi uspeh mladih karatista kluba SENSEI iz Inđije

sensei karate klub indjija

U subotu 09. decembra 2017. godine, u Temerinu održan je karate turnir ” TAO GRAND PRIX ” gde je učestvovalo 17 klubova sa 200 takmičara.

Karate klub SENSEI iz Inđije na ovom turniri učestvovao je sa 7 takmičara i 2 kata tima koji su i ovoga puta izborili zavidne pozicije osvojivši 9 medalja.
Za prvo mesto u svojim kategorijama i zlatne medalje osvojili su Jovanović Mateja, Korać Nikola, Lazić Ljiljana i Crnobrnja Milan.
Srebrne medalje u pojedinačnom nastupu uzeli su Jakovljević Marija, Dobrnjac Viktor kao i kata tim-ovi: prvi miks tim u sastavu Korać Nikola, Jakovljević Marija i Dobrnjac Viktor kao i drugi muški kata tim u sastavu: Crnobrnja Milan, Dobrnjac Viktor i Rađen Jovan.
Bronzanu medalju u kategoriji muških nada osvojio je Rađen Jovan u katama pojedinačno.

Sa ovim turnirom smo završili ovu takmičarsku godinu a bilans medalja kluba broji ukupno 146 od kojih je 54 zlatnih, 45 srebrna i 47 bronzanih.