KORAK DO SNA Inđija bolja od Radničkog posle penala pred skoro 2000 ljudi

Fudbaleri Inđije savladali su ekipu Radničkog posle boljeg izvođenja penala nakon što je u regularnom delu rezultat bio 1:1. Inđija će ime poslednjeg rivala u borbi za najelitnije takmičenjei saznat i večeras oko 21h kada se završe sve utakmice Superlige.

Pred oko 2000 ljudi, Inđija je bolje otvorila meč. Zeleno-beli su strpljivo pleli mrežu oko gola rivala, ali su u prvih 20 minuta stvorili samo nekoliko poluprilika. Onda je usledio šok. Radnički je prvi put ozbiljnije prešao na polovinu Inđije i odmah je postigao gol.

Posle centaršuta Jovića, golman Inđije je loše procenio loptu i gosti su poveli. Igrači Inđije se nisu pogubili, već su nastavili sa igrom od noge do noge. Inicijativa se isplatila u 41. minutu kada je Dimitrov doneo izjednačenje domaćinu.

Navijači su u drugom poluvremenu mogli da vide slabiju igru obe ekipe. Do kraja utakmice rezultat se nije menjao.

Iako je Dimitrov promašio prvi penal, Inđija je uspela da pobedi na penale. Zanimljivo je da su gosti promašili sva tri udarca sa bele tačke.