IMA LI SMISLA IGRATI Nastavljen teror na FK Inđijom, dva crvena kartona i penal u 90. minutu

Fudbaleri Inđije poraženi su od Javora rezultatom 3:2 u 15. kolu LingLong Superlige Srbije. Po ko zna koji put, glavni akter meča inđijskog superligaša bio je glavni sudija koji je isključio dva igrača Inđije i dosudio jedanaesterac u 90. minutu susreta.

Kako stvari stoje, klub sa stadiona kraj železničke stanice ući će u Ginisovu knjigu rekorada kao klub protiv koejg je svirano najviše penala u jednoj profesionalnoj ligi. Pored toga, veoma često se dešava da Inđija završi utakmicu sa igračem ili dva manje.

Gubila je Inđija na poluvremenu, ali početkom drugog perioda uspela da preokrene rezultat u svoju koristi. Tada je na scenu stupio arbitar Bojan Nikolić. Prvo je isključio Dimitrova, potom i Bosančića. Javor je ubrzo stigao do izjednačenja, a onda je u 90. minutu glavni delilac (ne)pravde dosudio penal za goste.

Odluka Nikolića izazvala je bes navijača Inđije, koji su svedoci katastrofalnog suđenja na štetu njihovog omiljenog kluba od početka sezone. Tačno na polovini prvenstva nikom i dalje nije jasno kome smeta jedan mali i pošten klub koji je pokupio simpatije velikog dela fudbalske javnosti u Srbiji?

Čime su to Inđinčani zaslužili da trpe nepravdu koja je iz kola u kolo sve veća? Ima li smisla uopšte takmičiti u ovakvim uslovima?

Svaki navijač Inđije danas je na stadion došao da svoj slobodan dan iskoristi da uživa gledajući svoj omiljeni tim, i svako od njih je tribine napustio sa jednom mišlju:

ZA KOGA SE IGRA FUDBAL U SRBIJI AKO SE NE IGRA ZA NAVIJAČE?